Bänk
2020-09-21
809647
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄNK, massiv furu, lackerad,1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 45, 120x40 cm
Ingår i temaauktionen Swedish Pine
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken