Eduardo Arranz-Bravo blandteknik
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDUARDO ARRANZ-BRAVO (född 1941 Spanien): Komposition, tusch och akvarell, signerad och daterad Arranz Bravo 71, bladmått ca 51x64 cm
PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégtan 32
Lättare hörnveck
809648
2020-09-09