Rafael Bartolozzi blandteknik
Valmis
2020-09-09
809653
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
RAFAEL BARTOLOZZI (1943-2009): Komposition, blandteknik, tusch och pastell, signerad Bartolozzi, bladmått ca 50x65 cm
PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32
Mindre reva samt veck i kanter