Rafael Bartolozzi blandteknik

Rafael Bartolozzi blandteknik
Rafael Bartolozzi blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAFAEL BARTOLOZZI (1943-2009): Komposition, blandteknik, tusch och pastell, signerad Bartolozzi, bladmått ca 50x65 cm

PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32

Mindre reva samt veck i kanter

809653

2020-09-09