Souai

Souai
Souai

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUMI SUGAI (Japan 1919-96): : Komposition, signerad och daterad Sugai 69, bladmått ca 76x57 cm

PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32

Gulnad, skador i kanten

809666

2020-09-09