Resebestick Anders Lundqvist
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESEBESTICK, 1800-tal, 3 delar, bestående av gaffel, kniv och sked, märkta 1834, i originaletui märkt B.O.C, bestick ägarmärkta Bernard Oscar Cantzler, född juni 1832, etuiets mått ca 22x18, bestick tot vikt ca 127,9 g
Slitage.
809673
2020-09-08