Byrå senbarock alrot

Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot
Byrå senbarock alrot

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, fanerad med alrot, 1700-talets andra kvartal, senbarock, svängd front, tre lådor, med uppsats, beslag i mässing, höjd ca 88-111, 114x60 cm, nycklar (2) medföljer

Smärre fanerskador, märken, mindre fanerbortfall

809691

2020-09-09