Stinghyllor

Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 1950/60-tal, 3 uppsättningar, bestående av 3 par svartlackerade gavlar samt 13 hyllplan fanerade i teak, gavlarnas höjd ca 77, hyllplanen 78x20 cm

Bruksslitage

809692

2020-09-08