Stinghyllor
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 1950/60-tal, 3 uppsättningar, bestående av 3 par svartlackerade gavlar samt 13 hyllplan fanerade i teak, gavlarnas höjd ca 77, hyllplanen 78x20 cm
Bruksslitage
809692
2020-09-08