Tastevin silver

Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver
Tastevin silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TASTE-DU-VIN, 835-silver, 1800-talets andra hälft, längd ca 19,5, vikt ca 167 g

Bruks- och åldersrelaterad slitage

809693

2020-09-12