Design Kerstin Hörlin Holmqvist fåtöljer

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtöljer, 2 st, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, grön resp. blå klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, torkad stoppning, sliten klädsel, fläckar, repor

809698

2020-09-08