Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtöljer, 2 st, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, grön resp. blå klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, torkad stoppning, sliten klädsel, fläckar, repor
809698
2020-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner