Punschmuggar
2020-09-12
809700
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 10 st., silver (830), GESON, 1970-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 4 cm, vikt ca 318 g,
Smärre slitage