2 000 SEK
1 500 SEK
PUNSCHMUGGAR, 10 st., silver (830), GESON, 1970-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 4 cm, vikt ca 318 g,
Smärre slitage
809700
2020-09-12