Punschmuggar

Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

PUNSCHMUGGAR, 10 st., silver (830), GESON, 1970-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 4 cm, vikt ca 318 g,

Smärre slitage

809700

2020-09-12