Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERT, 1900-tal, svart läder, med beslag i vitmetall, höjd ca 55, 80x56 cm

Bruksslitage, repor, märken, en rem med skada

809724

2020-09-12