Alvar Aalto pall/bord

Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord
Alvar Aalto pall/bord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALVAR AALTO, X-fotad pall, X601, Artek, modellen formgiven 1954, solfjäderfot i björk, askfanerad sits, höjd 45 cm, 45x45 cm.

Bruksslitage, märken

809759

2020-09-10