Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALVAR AALTO, X-fotad pall, X601, Artek, modellen formgiven 1954, solfjäderfot i björk, askfanerad sits, höjd 45 cm, 45x45 cm.
Bruksslitage, märken
809759
2020-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här