Bord Danmark

Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, Danmark, 1950-tal, skiva i vit laminat och wenge, stålunderrede, höjd 41, 40x40 cm

Mindre slitage

809772

2020-09-16