Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, Danmark, 1950-tal, skiva i vit laminat och wenge, stålunderrede, höjd 41, 40x40 cm
Mindre slitage
809772
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här