Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1960/70-tal, vitlackerade, med glasskiva med struktur, höjd ca 53 samt 40x32 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Bruksslitage

809773

2020-09-14