Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1960/70-tal, vitlackerade, med glasskiva med struktur, höjd ca 53 samt 40x32 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruksslitage
809773
2020-09-14