Jerzy Kolacz oljemålning

Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, signerad och daterad Kolacz -76, olja på duk, ca 50x38 cm

809779

2020-09-09