Göran Malmvall , bord och pall Svensk Fur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN MALMVALL, bord och pall, Svenskt Fur, 1940/50-tal, furu, pallen stämplade Svensk Fur, höjd 61, 90x59, pallen höjd 44

smärre slitage

809799

2020-09-16