Madeleine Pyk Österlen Mapp med 3 litografier

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "ÖSTERLEN I", mapp med 3 st färglitografier, Hedenius konsthandel, signerade M.Pyk, HC, bladmått ca 85x64 cm, betitlade "ORKESTERN", "SVALAN", "FYRA KONTINENTER"

Oramade, ytfläck i marginalen

809808

2020-09-17