Harry Booström

Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Gatumotiv, signerad Booström 43, olja på pannå, ca 25x34 cm även enpannå på baksidan av samma konstnär

809812

2020-09-16