Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Gatumotiv, signerad Booström 43, olja på pannå, ca 25x34 cm även enpannå på baksidan av samma konstnär
809812
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här