Figuriner ett par Björn Wiinblad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJÖRN WIINBLAD, figuriner, 1 par, "Efterår" ur serien "De fyra årstiderna", Danmark, fajans, vitglaserade med bemålning i grönt, signerade, höjder ca 33 cm

1 st med lagning

809832

2020-09-21