Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COLLIER, odlade saltvattenspärlor ca 6,5-7,5 mm, lås, 18 k satinerat och blankslipat röd/vitguld, längd 51 cm
Flertalet pärlor med skador och slitage, tråd nästan av vid lås
809838
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här