Collier odlade pärlor

Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER, odlade saltvattenspärlor ca 6,5-7,5 mm, lås, 18 k satinerat och blankslipat röd/vitguld, längd 51 cm

Flertalet pärlor med skador och slitage, tråd nästan av vid lås

809838

2020-09-09