Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN PERSSON, matta, rölakan, signerad KP, ca 199 x 139 cm
Bruksslitage, ytlig nedsmutsning, fläckar, ställvis skadad kortsida
809839
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här