Kestin Persson rölakan

Kestin Persson rölakan
Kestin Persson rölakan
Kestin Persson rölakan
Kestin Persson rölakan
Kestin Persson rölakan
Kestin Persson rölakan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN PERSSON, matta, rölakan, signerad KP, ca 199 x 139 cm

Bruksslitage, ytlig nedsmutsning, fläckar, ställvis skadad kortsida

809839

2020-09-18