Jerzy Kolacz tillskriven oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009), tillskriven: Komposition, olja på duk, ca 35x41 cm

Ytskador

809842

2020-09-17