Yngve Ekström karmstol Båge

Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge
Yngve Ekström karmstol Båge

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Båge", ESE Möbelfabrik, 1900-talets mitt, björk och teak, sits i svart skinn, brännmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, ställvis kraftigt, repor, märken, skada vid ryggdelen

809852

2020-09-12