Yngve Sebastian
Valmis
2020-09-12
809871
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YNGVE SEBASTIAN (1921-2003), "Nonfiguration", oljemålning på pannå, signerad och daterad 1956, 23x29 cm