Yngve Sebastian

Yngve Sebastian
Yngve Sebastian
Yngve Sebastian
Yngve Sebastian
Yngve Sebastian
Yngve Sebastian

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE SEBASTIAN (1921-2003), "Nonfiguration", oljemålning på pannå, signerad och daterad 1956, 23x29 cm

809871

2020-09-12