Sten Eklund

Sten Eklund
Sten Eklund

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

STEN EKLUND (född 1942): Komposition, signerad och daterad Sten Eklund, 10/150, färglitografi, bladmått ca 60x68,5 cm

Oramad

809872

2020-09-16