Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSARMATUR, patinerad metall, 1900-talets mitt, klotformad, på bronserade tassar i form av lejon, höjd ca 33 cm

Smärre slitage

809876

2020-09-09