Edition Vogue Bottega Veneta Braided Triple Chain

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOTTEGA VENETA, Braided Triple Chain Compartment Hobo Intrecciato Nappa, ljusbrunt intrecciato läder, handflätad, invändigt klädd med ljus suede, fack med dragkedja samt mobilficka, guldfärgade mässingsdetaljer, flätad axelrem, dekor med patinerad pansarkedja, invändigt stämpelmärkt Bottega Veneta Made in Italy, längd ca 36 cm, djup ca 14 cm, höjd ca 28 cm exkl axelrem, dustbag original medföljer

Fint bruksskick. Nederkant med lätt slitage (något torrt läder).

809900

2020-09-13