Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPLATEAUER, 2 st., 1930-tal, metall och trä, 27x29, diameter 30 cm
visst slitage
809915
2020-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här