Bordsplateauer 2 st

Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st
Bordsplateauer 2 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPLATEAUER, 2 st., 1930-tal, metall och trä, 27x29, diameter 30 cm

visst slitage

809915

2020-09-12