Toalettskåp för båt

Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt
Toalettskåp för båt

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

TOLETTSKÅP för båt, 1930-tal, stomme i mahognyfanér, med sits i porslin,spegel, zinklåda, hyllor och fack, höjd ca 157, bredd 50 samt största djup 25 cm

Möjligen ej komplett, omftatande slitage

809917

2020-09-17