Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
TOLETTSKÅP för båt, 1930-tal, stomme i mahognyfanér, med sits i porslin,spegel, zinklåda, hyllor och fack, höjd ca 157, bredd 50 samt största djup 25 cm
Möjligen ej komplett, omftatande slitage
809917
2020-09-17