Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

809934

2020-09-17