Olle Borg

Olle Borg
Olle Borg

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OLLE BORG (född 1960): Homo sapiens, signerad och daterad, litografi, pt, bladmått ca 60x47 cm

Kuntoraportti

Oramad

809959

Päivämäärä:

2020-09-17