Olle Borg
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OLLE BORG (född 1960): Homo sapiens, signerad och daterad, litografi, pt, bladmått ca 60x47 cm
Kuntoraportti
Oramad
809959
Päivämäärä:
2020-09-17