Ester Torborg Ottosdotter Lindberg akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ESTER "ESSE" TORBORG OTTOSDOTTER-LINDBERG (1900-1962): Motiv från Jämtland, signerad, akvarell, ca 33x44 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Kuntoraportti
809969
Päivämäärä:
2020-09-14