GUNNAR GEBBE BJÖRKMAN färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN (född 1945), räv, färglitografi, sign och daterad 1994, provtryck, ca 23x20 cm

Ej examinerad ur ram

809971

2020-09-17