Hamnmotiv oljemålning
2020-09-09
809979
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad Sedeanik Amsterdam, olja på duk, ca 40x60 cm