Strandmotiv oljemålning

Strandmotiv oljemålning
Strandmotiv oljemålning
Strandmotiv oljemålning
Strandmotiv oljemålning
Strandmotiv oljemålning
Strandmotiv oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAJ HOLST (1885-1962): Strandmotiv, signerad K Holst, olja på duk, ca 38x48 cm

809982

2020-09-09