Ryamatta Svensk Hemslöjd

Ryamatta Svensk Hemslöjd
Ryamatta Svensk Hemslöjd
Ryamatta Svensk Hemslöjd
Ryamatta Svensk Hemslöjd

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYAMATTA, 1900-talets mitt, signerad GFA (GEA) SH, Svensk Hemslöjd, ca 220x123 cm

Fläckar

809983

2020-09-11