Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RYAMATTA, 1900-talets mitt, signerad GFA (GEA) SH, Svensk Hemslöjd, ca 220x123 cm
Fläckar
809983
2020-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här