Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIANNE VON MÜNCHOW, matta, rölakan, signerad MvM, SH (Svensk Hemslöjd), ca 245x162 cm
Fläckar, slitage
809997
2020-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här