Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad, bäddmått ca 180x200 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage.
810008
2020-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner