Grange sängstomme

Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme

Klubbat för:

8 400 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad, bäddmått ca 180x200 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage.

810008

2020-09-09