M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (3) Vilande tigrar, signerade m pyk, handkolorerade litografier, ca 25,5x30,5 - 26,5x29,5

Oramade

810013

2020-09-21