Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1950-80-tal, bestående av ånglok 3095, ellok RES 800 (saknas delar), ånglok CM 800 (löst chassi), ånglok 3104 (saknar släpsko), omärkt ånglok (3087), 10 personvagnar, 11 godsvagnar, 10 växlar, ca 135 rälsbitar, övergång, 3 transformatorer, dessutom medföljer 9 vagnar huvudsak från Fleischmann, diverse kataloger/spårplan
Skador förekommer, funktioner ej testade
810044
2020-09-11