Thure Malmberg oljemålning

Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

THURE MALMBERG (1894-1968): Motiv med fregatt, signerad samt daterad 1940, olja på duk, ca 36x43 cm

810066

2020-09-16