Tatjana Poplavskaja oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): "Höstens skörd", signerad och daterad 2000, olja på duk, ca 48x66 cm

Oramad

810071

2020-09-14