Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok 3018, ånglok 3032, 2 st personvagnar 4020, bagagevagn 4021, transportvagn 4520, vinvagn 4510, tankvagn 4502, tippvagn 4513, biltransportvagn 315/4g, tankvagn 4927, lokstall 7029, samtliga i fabriksförpackningar, 4 rälsbitar, 5 godsvagnar, 4 ställputtar samt semafor
Skador förekommer, funktioner ej testade
810091
2020-09-09