Emil Clahr oljemålning

Emil Clahr oljemålning
Emil Clahr oljemålning
Emil Clahr oljemålning
Emil Clahr oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

EMIL CLAHR (1905-1983) "Västkustkyrka", signerad samt tergo daterad 1971, olja på duk, ca 48x66 cm

810092

2020-09-18