Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
200 EUR
SKRIVBORDSSTOL, Billnäs, ca 1920-tal, lackad ek, märkt med Billnäs-plakett, snurrmekanism, bredd 60 cm, höjd ca 83 cm.
Slitage, dålig reparation/limning
810100
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här