Billnäs skrivbordsstol

Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol
Billnäs skrivbordsstol

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

SKRIVBORDSSTOL, Billnäs, ca 1920-tal, lackad ek, märkt med Billnäs-plakett, snurrmekanism, bredd 60 cm, höjd ca 83 cm.

Slitage, dålig reparation/limning

810100

2020-09-20